Przemysł z importu

Ważną gałęzią współczesnej gospodarki jest rolnictwo i przemysł, ale nie zmienia to faktu, iż najbardziej rozwinięte gospodarki są zdominowane przez rynek usług. Nie oznacza to jednak, że przemysł można zignorować lub drastycznie ograniczyć. Co jednak można zrobić w sytuacji, gdy chcemy uchronić środowisko, a zwłaszcza powietrze przed szkodliwymi skutkami za bardzo rozwiniętego przemysłu? Część firm z powodu norm unijnych dotyczących dbania o środowisko naturalne, a także wysokich kosztów produkcji, przenosi się do Chin.

To właśnie tam króluje przemysł i z tego kraju importowane są gotowe produkty przeznaczone na rynki europejskie. Problemem związanym z przenoszeniem przemysłu do Chin jest wyższe bezrobocie w krajach Unii Europejskiej. W zamian jednak dostajemy czystsze powietrze. Czy takie rozwiązanie jest dobre? Niezależnie od aktualnej sytuacji gospodarczej warto zadbać o to, aby być możliwie niezależnym. Z tego powodu przemysł musi się rozwijać, a jednocześnie trzeba dołożyć wszelkich starań, aby nie był on zbyt szkodliwy dla przyrody.

Haftowane i ozdabiane sztandary szkolne stały się tradycją polskich szkół specjalistyczne chwytaki do płyt chwytaki do płyt warstwowych polecamy chwytaki do płyt


folia na oczko wodne Profi Technik